[Rozmiar: 11712 bajtów]

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODNICZEGO WARSZAWA


W naszej wypożyczalni sprzętu oferujemy Państwu wiele urządzeń, które ułatwią prace w ogrodzie. Przed przyjazdem prosimy o kontakt celem upewnienia się, czy wypożyczenie danego sprzętu będzie możliwe. Prosimy też o zapoznanie się z warunkami wypożyczania sprzętu podanymi poniżej.

UWAGA!!!  Prosimy o wcześniejszą rezerwację sprzętu (telefonicznie lub kontakt mailowy), szczególnie w szczycie sezonu.
Sprzęt przeznaczony jest do indywidualnego użytku w ogrodzie przydomowym, nie może służyć do dalszego świadczenia usług przez firmy, w przemyśle itp.
Wypożyczany sprzęt można odebrać tylko osobiście po wpłaceniu kaucji gotówkowej- nie wysyłamy sprzętu spedycją.


Cennik obowiązuje od dnia 6-04-2010
Nazwa urządzenia Stawka godzinowa [zł] Stawka dobowa [zł] Kaucja zwrotna [zł]
Kosiarka spalinowa 30 90 400
Kosa spalinowa 30 90 400
Wertykulator spalinowy 40 120 400
Opryskiwacz spalinowy plecakowy 30 90 400
Walec do trawy z kolcami/bez kolców 5 20 100

AERATORY: Informujemy, że ze względu na krótki okres między-remontowy jaki występuje przy intensywnym użytkowania aeratorów w przypadku wypożyczania, nie oferujemy aeratorów w wypożyczalni. Aeratory mogą Państwo nabyć w naszym Centrum Ogrodniczym jako produkt bądź też zdecydować się na wypożyczenie wertykulatora spalinowego w naszej wypożyczalni.

Wszystkie ceny są cenami brutto.
WAŻNE !!!  Aby wypożyczyć sprzęt musicie Państwo posiadać aktualny dokument tożsamości oraz gotówkę na wpłacenie kaucji zwrotnej (kaucji nie przyjmujemy kartami płatniczymi).

ZASADY FUNKCJONOWANIA WYPOŻYCZALNI
Aby wypożyczyć sprzęt w naszej wypożyczalni należy zgłosić się do naszego punktu przy ul. Patriotów 18 w Warszawie, gdzie zostanie spisana umowa na wynajem sprzętu.
Wypożyczający odbiera sprzęt własnym transportem- nie zapewniamy transportu sprzętu do siedziby klienta. Wypożyczający nie zapewnia paliwa do pracy urządzeń spalinowych.
Za każdy sprzęt pobieramy kaucję zwrotną. Kaucję przyjmujemy tylko w formie gotówki. Prosimy też o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.
Zwrot kaucji nastąpi po zwróceniu w stanie nieuszkodzonym i niezabrudzonym sprzętu będącego przedmiotem najmu.
Nie zwrócenie sprzętu w zadeklarowanym terminie powoduje po stronie Najemcy obowiązek zapłaty Wynajmującemu zwiększonego o 50% wynagrodzenia za każdą godzinę opóźnienia.
Zwrócenie sprzętu zabrudzonego rodzi po stronie Najemcy obowiązek zapłaty Wynajmującemu należności zgodnie z cennikiem.
W przypadku niezwrócenia, zniszczenia lub uszkodzenia wypożyczonego sprzętu Najemca zobowiązuje się pokryć koszty jego naprawy do stanu sprzed wypożyczenia. Ewentualny czas naprawy sprzętu liczy się jak czas wypożyczenia ze wszystkimi skutkami finansowymi.
Wynajmujący powinien zapoznać się z zasadami BHP przed pracą ze sprzętem. Sprzętu nie mogą obsługiwać nieletni. Jednocześnie informujemy, że posiadanie kwalifikacji wynajmujących do pracy z danym sprzętem i obsługa urządzeń odbywa się na ryzyko wypożyczającego.

Wzór umowy najmu [PDF]

Wypożyczalnia czynna jest w [godzinach] otwarcia Centrum Ogrodniczego Iglak.


 Specjalizacja: systemy nawadniające, sprzęt i serwis Gardena oraz Husqvarna, wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego. Doradztwo ogrodnicze.
Greenmill® | TopDecor® | Mastergrill&Party® | Gardena®| Husqvarna®| K-Rain®