[Rozmiar: 11712 bajtów]

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODNICZEGO WARSZAWA


W naszej wypożyczalni sprzętu oferujemy Państwu wiele urządzeń, które ułatwią prace w ogrodzie. Przed przyjazdem prosimy o kontakt celem upewnienia się, czy wypożyczenie danego sprzętu będzie możliwe. Prosimy też o zapoznanie się z warunkami wypożyczania sprzętu podanymi poniżej.

UWAGA!!!  Prosimy o wcześniejszą rezerwację sprzętu (telefonicznie lub kontakt mailowy), szczególnie w szczycie sezonu. Sprzęt przeznaczony jest do indywidualnego użytku, nie może służyć np. do dalszego świadczenia usług przez firmy. Wypożyczany sprzęt można odebrać tylko osobiście po wpłaceniu kaucji gotówkowej- nie wysyłamy sprzętu spedycją.


Cennik obowiązuje od dnia 6-04-2010
Nazwa urządzenia Stawka godzinowa [zł] Stawka dobowa [zł] Kaucja zwrotna [zł]
Kosiarka spalinowa 30 90 400
Kosa spalinowa 30 90 400
Glebogryzarka spalinowa (wymaga przy odbiorze samochodu typu Combi) 40 120 400
Wertykulator spalinowy 40 120 400
Rozdrabniarka do gałęzi elektryczna 30 90 400
Opryskiwacz spalinowy plecakowy 30 90 400
Walec do trawy z kolcami/bez kolców 5 20 100

AERATORY: Informujemy, że ze względu na krótki okres między-remontowy jaki występuje przy intensywnym użytkowania aeratorów w przypadku wypożyczania, nie oferujemy obecnie aeratorów w wypożyczalni. Aeratory mogą Państwo nabyć w naszym Centrum Ogrodniczym bądź też zdecydować się na wypożyczenie wertykulatora spalinowego w naszej wypożyczalni.

Wszystkie ceny są cenami brutto.
WAŻNE !!!  Aby wypożyczyć sprzęt musicie Państwo posiadać aktualny dokument tożsamości oraz gotówkę na wpłacenie kaucji zwrotnej (kaucji nie przyjmujemy kartami płatniczymi).

ZASADY FUNKCJONOWANIA WYPOŻYCZALNI
Aby wypożyczyć sprzęt w naszej wypożyczalni należy zgłosić się do naszego punktu gdzie zostanie spisana umowa na wynajem sprzętu. Za każdy sprzęt pobieramy kaucję zwrotną. Kaucję przyjmujemy tylko w formie gotówki. Prosimy też o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.
Zwrot kaucji nastąpi po zwróceniu w stanie nieuszkodzonym i niezabrudzonym sprzętu będącego przedmiotem najmu.
Nie zwrócenie sprzętu w określonym terminie powoduje po stronie Najemcy obowiązek zapłaty Wynajmującemu zwiększonego o 50% wynagrodzenia za każdą godzinę opóźnienia.
Zwrócenie sprzętu zabrudzonego rodzi po stronie Najemcy obowiązek zapłaty Wynajmującemu należności zgodnie z cennikiem.
W przypadku niezwrócenia, zniszczenia lub uszkodzenia wypożyczonego sprzętu Najemca zobowiązuje się pokryć pełne koszty odkupienia sprzętu według aktualnych cen rynkowych, lub też pełne koszty jego naprawy, na podstawie rachunku przedłożonego przez Wynajmującego. Ewentualny czas naprawy sprzętu liczy się jak czas wypożyczenia ze wszystkimi skutkami finansowymi.
Wynajmujący powinien zapoznać się z zasadami BHP przed pracą ze sprzętem. Sprzętu nie mogą obsługiwać nieletni. Jednocześnie informujemy, że nie sprawdzamy kwalifikacji wynajmujących do pracy z danym sprzętem i nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne straty bądź obrażenia związane z jego użytkowaniem.

Wzór umowy najmu [PDF]

Wypożyczalnia czynna jest w [godzinach] otwarcia Centrum Ogrodniczego Iglak.


 Specjalizacja: systemy nawadniające, sprzęt i serwis Gardena, wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego. Doradztwo ogrodnicze.
Greenmill® | TopDecor® | Mastergrill&Party® | Gardena®